Demontaż oraz montaż dużych gabarytów podczas przeprowadzki

21 stycznia 2019
Demontaż szafy - przeprowadzki Poznań

Podczas przeprowadzki nasze ekipy niejednokrotnie miały do przewiezienia elementy niemożliwe do przeniesienia w całości. Spowodowane jest to przede wszystkim wymiarem oraz gabarytem danej rzeczy.
 
Niejednokrotnie, niektóre szafy, łóżka montowane są po zakupie wewnątrz docelowego pomieszczenia bez wcześniejszego wniesienia ich w całości do mieszkania. Nasi pracownicy firmy Przeprowadzki DML są wyszkoleni w demontażu oraz późniejszym montażu ciężkich oraz problematycznych szaf czy innych gabarytów.
 
Każda nasza ekipa wyposażona jest w sprzęt, który pozwoli im na rozmontowanie oraz późniejsze zamontowanie mebli. Jest to często dość skomplikowany oraz czasochłonny proces ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie boimy się wyzwań związanych z utrudnieniami występującymi podczas przeprowadzki.
 
W przypadku trudnych oraz skomplikowanych działań kiedy nasi pracownicy nie są w stanie poradzić sobie z elementem do demontażu współpracujemy z specjalistyczną firmą zajmującą się zabudową oraz wykańczaniem wnętrz.
 
Duże szafy trzydrzwiowe lub większe oraz łózka dwuosobowe praktycznie zawsze musza zostać zdemontowane jest to spowodowane brakiem możliwości wyjścia z dużym elementem z mieszkania.
 
Jeżeli zamawiają Państwo usługę w naszej firmie przeprowadzki DML zdecydowanie radzimy poinformować naszego konsultanta o konieczności demontażu oraz ponownego montażu jakiegokolwiek elementu podczas procesu przeprowadzki.
 
Dla Państwa wglądu zamieszczamy dwa zdjęcia poglądowe z przykładowego demontażu szafy oraz łózka.