Przeprowadzki Gniezno

Szukasz doświadczonej firmy, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzek? Wybierz DML! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędne przy przewożeniu mienia osób indywidualnych i klientów biznesowych. Podczas wielu lat pracy zdobyliśmy szerokie grono zaufanych odbiorców, które powiększa się z każdym kolejnym zamówieniem. W należytą uwagą podchodzimy zarówno do tych małych, jak i bardziej skomplikowanych zleceń.

Realizujemy kompleksowe przeprowadzki na terenie Poznania i mniejszych miast powiatowych. Obszar naszej działalności obejmuje takie miejscowości, jak m.in.:

  • Gniezno,
  • Leszno,
  • Konin,
  • Śrem,
  • Września.

Na indywidualne życzenie klienta i po dokonaniu wstępnej wyceny, jesteśmy w stanie przewieźć mienie z Poznania lub Gniezna w dowolne miejsce w Polsce. Dbamy o to, aby nasza flota była regularnie odświeżana i poddawana przeglądom technicznym, aby zagwarantować bezpieczną i bezstresową przeprowadzkę nawet na drugi koniec kraju. Pojazdy, którymi dysponujemy, mają ładowność do 1,5 tony, w razie potrzeby jesteśmy w stanie wysłać nawet kilku kierowców.

Niezależnie od tego, czy zmieniasz mieszkanie lub siedzibę firmy, czy też skończyłeś remontować swój wymarzony dom pod miastem i lada dzień masz zamiar się do niego wprowadzić, możesz liczyć na fachową obsługę na każdym etapie realizowania zamówienia. Zapewniamy zarówno transport mienia, jak i opcjonalnie montaż i demontaż mebli czy sprzętów RTV. Współpracujemy z firmą zajmująca się wykańczaniem i zabudową wnętrz, ponadto nasi pracownicy przechodzą niezbędne szkolenia z zakresu BHP, więc bez problemu są w stanie poradzić sobie ze złożeniem meblościanki czy skręceniem mebli.

Masz pytanie odnośnie do świadczonych przez nas usług? Chcesz dowiedzieć się, ile wstępnie będzie kosztować Cię przeprowadzka? Chcesz przewieźć przedmioty o nietypowym kształcie lub wymiarach? Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.