Przeprowadzki Leszno

Zmieniasz siedzibę dla swojej firmy? Masz dość miejskiego zgiełku i pragniesz zamieszkać w domku na wsi? Szukasz firmy, która pomoże Ci przewieźć wszystkie niezbędne rzeczy, dbając tym samym o bezpieczeństwo Twojego mienia w trakcie wielogodzinnej podróży? Świetnie trafiłeś! Kompleksowe i bezstresowe przeprowadzki to nasza specjalność!

Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu przeprowadzek domów, mieszkań, lokali biurowych, instytucji oraz firm na terenie województwa wielkopolskiego i nie tylko. Odbierzemy Twoje mienie z dowolnej lokalizacji w Poznaniu czy Lesznie oraz dostarczymy je szybko i w pełni bezpiecznie choćby na drugi koniec kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić klientowi pełną satysfakcję oraz jak najlepsze wsparcie na każdym etapie jego realizacji – począwszy od planowania, skończywszy na wniesieniu czy montażu wielkogabarytowych przedmiotów.

Przeprowadzki Leszno - przeprowadzkidml.pl

Wybierając usługi firmy DML nie musisz stresować się przeprowadzką! Każde zlecenie objęte jest polisą OC o wartości 400 000 zł. Ponadto dbamy o to, aby nasz tabor był regularnie wymieniany na nowy i poddawany rygorystycznym przeglądom technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczną dostawę nawet najcenniejszych dóbr materialnych (mebli, sprzętu RTV i AGD, rzeźb, obrazów itp.).

Pozostajemy pod telefonem 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Pilną usługę przeprowadzki jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia lub nazajutrz. Kontaktując się za pośrednictwem formularza kontaktowego, możesz liczyć na wstępną wycenę usługi. Naszą przewagą nad konkurencją są atrakcyjne ceny – koszt usługi ustalany jest indywidualnie i zależny m.in. od gabarytów przedmiotów, odległości potrzebnej do przebycia oraz opcjonalnie – montażu i demontażu.

Każdy pracownik przeszkalany jest z zakresu BHP. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość rozkręcenia mebli przed i skręcenia ich po zrealizowanym zleceniu.

Jeśli szukasz firmy na terenie Leszna i okolic, której możesz z pełnym zaufaniem powierzyć swoje mienie, wybierz DML.