Przeprowadzki Śrem

Myślisz o wyprowadzce z miasta i zamieszkaniu na wsi, w pięknym domu z ogrodem? A może potrzebujesz pilnie zmienić miejsce zamieszkania, bo kończy Ci się umowa najmu? Wybierz DML! Jesteśmy firmą transportową, która od wielu lat specjalizuje się w usługach związanych z przeprowadzkami mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W razie potrzeby bez problemu przewieziemy prywatne czy służbowe mienie nawet kilkoma autami dostawczymi.

Obszar naszej działalności uwzględnia nie tylko powiat poznański, lecz całe województwo wielkopolskie, w tym mniejsze i większe miasta, takie jak m.in.:

  • Śrem,
  • Września,
  • Leszno,
  • Konin,
  • Gniezno.

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie przetransportować jego osobiste rzeczy nawet na drugi koniec Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy równie zaangażowani – dla nas nie ma znaczenia, czy przeprowadzasz się na inną ulicę czy do innej miejscowości. Indywidualna wycena usługi i konkurencyjne ceny to to, co wyróżnia naszą firmę.

Firmowa flota składa się z aut dostawczych, które przechodzą regularne przeglądy techniczne. Pracownicy biorą udział w szkoleniach, które podnoszą ich kwalifikacje i kompetencje. Wybierając DML, masz więc pewność, że przeprowadzka nawet kilkaset kilometrów dalej nie będzie stresującym wydarzeniem! Ponadto, każde zlecenie objęte jest polisą OC o równowartości 400 000 zł.

Przeprowadzki to nie tylko załadunek, wyładunek i wniesienie pakunku. Dzięki współpracy z firmą zajmującą się remontami, nasi pracownicy posiadają wiedzę na temat skręcania mebli czy montowania sprzętów RTV. Możesz liczyć na fachową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Bardziej skomplikowane usługi, związane z transportem nietypowych rzeczy (np. antyków czy instrumentów) lub ich utylizacją, wyceniane są indywidualnie.

Masz pytania? Chcesz poznać wstępną wycenę przeprowadzki? Skorzystaj z formularza kontaktowego – odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.