Przeprowadzki Września

Szukasz firmy świadczącej usługi z zakresu przeprowadzek i transportu mienia na terenie Wrześni lub okolic? W DML zajmiemy się każdym zleceniem – zarówno tym małym, jak i bardziej skomplikowanym. Obszar naszej działalności obejmuje cały kraj, nie tylko Wielkopolskę. Wybierając DML, możesz liczyć na fachową obsługę i proklienckie podejście, niezależnie od wagi załadunku czy koniecznych do przebycia kilometrów. Przez lata zaufało nam szerokie grono klientów – indywidualnych, jak i biznesowych. 

Podejmujemy się przeprowadzek lokali usługowych, domów jednorodzinnych, mieszkań i biur. Do każdego zlecenia przydzielamy trzech lub czterech pracowników, bez względu na to, czy w budynku znajdują się schody, czy winda. Zabezpieczanie transportu odbywa się przy wykorzystaniu koców transportowych, folii stretch, folii bąbelkowej i taśm. Zajmujemy się również utylizacją starych mebli czy sprzętów RTV/AGD oraz całkowitym opróżnianiem mieszkań z zalegających w nich mebli, wywożąc je w przeznaczone do tego miejsca.

Dużą uwagę przykładamy do jakości naszych usług, terminowości oraz bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów. Nasza samochodowa flota, którą realizujemy przeprowadzki, przechodzi regularne badania techniczne, a większość aut dostosowana jest do przewozu mienia o ciężarze nawet 1,5 tony. Na czas realizacji, zlecenia objęte są polisą OC o wartości 400 000 zł. Zapewniamy bezpieczny transport, załadunek oraz wyładunek mebli czy sprzętu RTV, a w razie potrzeby – także ich montaż. Pracownicy firmy DML są przeszkalani z zakresu BHP i posiadają doświadczenie niezbędne przy skręcaniu meblościanek i podłączaniu sprzętu elektronicznego.

W skład firmowej floty wchodzą auta różniące się wymiarami przestrzeni transportowej oraz ładownością (do nawet 1,5 tony). Regularnie inwestujemy w sprzęt, dzięki czemu tabor poddawany jest regularnym przeglądom technicznym, a razie potrzeby – wymieniany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług z zakresu przeprowadzek. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.