Wybierając firmę przeprowadzkową nie powinni Państwo kierować się przede wszystkim ceną lecz jakością i profesjonalizmem świadczonych usług. Bardzo ważnym elementem przy wyborze firmy jest uzyskanie dodatkowych informacji, czy ponoszą Państwo jakiekolwiek dodatkowe opłaty oprócz podstawowej ceny, za godzinę przeprowadzki.

W firmie DML nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych ukrytych kosztów za: taśmy, koce, narzędzia oraz folie stretch, niezbędne do przeprowadzenia przeprowadzki.

Nie pobieramy również żadnej dopłaty za wysokie pietra, bez windy. Warto również sprawdzić czy firma posiada ubezpieczenie na przewożony towar.

Zaufaj specjalistom – zrobimy to za Ciebie

Podczas pakowania swojego mienia należy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość wytrzymałych worków jak i kartonów. Kartony należy opisać tak aby, ułatwiło to Państwu rozpakowywanie waszego mienia. Pamiętając by wszystkie cięższe elementy ułożone były na dnie kartonów.

Wszystkie delikatne, szklane oraz kruche elementy pakowane w kartony powinny być przełożone folią bąbelkową lub starymi gazetami. Na kartonie powinna znaleźć się adnotacja „uwaga szkło”. Wszystkie elementy z szaf powinny być opróżnione, natomiast wyciągnięciem półek powinni zając się pracownicy z firmy przeprowadzkowej.

Proszę pamiętać by odłączyć lodówkę oraz zamrażarkę z zasilania elektrycznego co najmniej na dobę przed planowaną datą przeprowadzki. Należy pamiętać ,że przeprowadzka jest procesem ciągłego planowania i systematycznego pakowania od najmniej potrzebnych rzeczy w codziennym życiu, aż po te najbardziej niezbędne, pakowane na samym końcu. Lecz nie radzimy zastawiać wszystkiego „na ostatnią chwilę”. Jeżeli jest potrzeba demontażu i montażu mebli lub łóżek powinna zając się tym firma przeprowadzkowa. Pamiętajcie Państwo by dopytać o te dodatkowe usługi zamawiając przeprowadzkę. Podczas przeprowadzki powinni Państwo zrelaksować się i pozostawić procesy załadunku, transportu oraz rozładunku doświadczonej ekipie przeprowadzkowej.