Wybór odpowiedniej wielkości auta na przeprowadzkę.

7 lutego 2019

Dobór odpowiedniej wielkości auta na przeprowadzkę jest ważnym czynnikiem przed rozpoczęciem procesu przeprowadzki.
Zamawiając Państwo u nas przeprowadzkę nasz konsultant, telefonicznie lub przez osobiste oględziny doradzi Wam jakie auto najlepiej dobrać do danego zlecenia.
Ma to na celu przede wszystkim zoptymalizowanie Państwa kosztów przeprowadzki oraz uniknięcie jakichkolwiek niepowodzeń wynikających z doboru nieodpowiedniego środka transportu.
Wykonując przeprowadzki w Poznaniu lub okolicznych miejscowościach w Wielkopolsce powinniśmy wziąć również pod uwagę możliwość podjazdu auta pod miejsce załadunku lub rozładunku.
Nasz konsultant uwzględni wszelkie niedogodności oraz utrudnienia, proponując Państwu najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oczywiście na życzenie naszego klienta możemy zorganizować przeprowadzkę na kilka aut, oraz większą ilość pracowników.

 

W poglądowym zdjęciu mogą Państwo zobaczyć jak dużo towaru zmieści się na nasze średnie auto o kubaturze 19m3. Jest to najczęściej wybierany środek transportu przez Państwa.

 

Firma Przeprowadzki DML posiada jeszcze inne auta, o różnej kubaturze załadowczej.
Najmniejszym autem jest bus blaszka, która może załadować około 14m3 Państwa dobytku, ten typ auta polecamy do małych i szybkich przeprowadzek nie zawierających dużych i ciężkich gabarytów.
Plusem i największym atutem tego auta jest możliwość podjazdu w praktycznie każde miejsce jak autem osobowym.
Natomiast nasze największe auto pomieści około 30 m3 przewożonego towaru, ten rodzaj transportu polecamy do mieszkań lub domów 3-5 pokojowych.

 

Cenę wynajmu naszego auta mogą zobaczyć Państwo w zakładce cennik lub po wpisaniu: przeprowadzki Poznań cennik a później firma Przeprowadzki DML, lub po kontakcie telefonicznym nasz konsultant przedstawi Państwu ofertę cenową na przeprowadzkę.